Squid Game 45,6 miliarda koreańskich wonów

Serial Squid Game od kilku tygodni nieustannie święci triumfy. Uzyskał już status najchętniej oglądanego serialu Netflixa. W tym serialu jest wszystko, co tygryski lubią najbardziej. Trzymający w napięciu scenariusz, dobre zdjęcia, przemoc i oczywiście pieniądze. Dużo pieniędzy. I to właśnie pieniądze są tym, nad czym bardzo wielu widzów się zastanawia. Polscy widzowie zastanawiają się nad tym, ile to jest 45,6 miliarda koreańskich wonów w przeliczeniu na złotówki. Cóż. Odpowiedź na to pytanie nie jest specjalnie trudna i zaraz ją poznacie. 

Ile to jest 45,6 miliarda koreańskich wonów w przeliczeniu na złotówki?

Kwota 45,6 w przeliczeniu na złotówki jest równie porażająca. Oczywiście wszystko zależy od aktualnego notowania wonów. Kwota w wonach jest tak duża, że nawet niewielkie wahania wpływają na wartość w złotówkach. Ale jedno jest pewne. Na dzień publikacji tego artykuły sytuacja wygląda następująco:

  45,6 miliarda koreańskich wonów to odpowiednik ponad 152 milionów złotych

Czyli jakby na to nie patrzeć, jest to spora kwota. Naprawdę spora. Dzisiaj za jedną złotówkę można kupić 299,71 wonów. Zatem z czystym sumieniem można założyć, że 300 wonów jest odpowiednikiem złotówki. Teraz już powinno być łatwiej obliczać i wyobrażać sobie kwoty. I tak, robią wrażenie.

Czy warto obejrzeć serial Squid Game?

O tym, czy warto poświęcić swój czas na obejrzenie tego serialu, każdy powinien zadecydować samodzielnie. Jedno jest pewne. Nie jest to serial przeznaczony dla dzieci, ale dorośli powinni się na nim bawić doskonale. Zanim jednak przystąpicie do oglądania serialu, warto poznać opinie o serialu Squid Game. Dzięki temu już przed seansem można będzie wyrobić sobie pewną opinię i zdecydować, czy ten serial jest dla nas.

Jeżeli nie jesteście fanami przemocy, serial może nie przypaść wam do gustu. Chociaż znane są przypadki, że osoby, które nie lubią przemocy dobrze bawiły się podczas jego oglądania. Gdyż przemoc nie jest tak naprawdę celem lecz środkiem wyrazu. Przez takie działania serial staje się pełniejszy i mocniej oddziałuje na widza.