Jak dodać tutaj artykuł?

Jak dodać artykuł na stronie?

Strona cdk.pl ma swoją moc. Ma swój wiek, prowadzi do niej kilka linków, pojawiają się nowe kategorie, ze starych kategorii i wpisów robione są przekierowania 301 na nowo dodane wpisy i kategorie. Może pochwalić się nawet jakimś ruchem. Jest więc bardzo przydatna. 

Kogoś może więc najść ochota, aby dodać swój artykuł do strony. Aby podzielić się swoimi przemyśleniami. Dodanie artykułu, lub kilku artykułów na stronie jest bardzo proste. Wystarczy napisać maila na adres:

  • informacje (wiesz_co) cdk.pl 

W mailu powinna być informacja ile wpisów chcesz umieścić i o jakiej tematyce. Wszelkie wpisy o kontrowersyjnej tematyce nie będą umieszczane. Wszyscy wiemy, jaka to jest kontrowersyjna tematyka, więc nie trzeba tego dodawać. Prawda?

Wymagania odnośnie wpisów

Każdy artykuł musi mieć długość minimum 2000 zzs oraz zdjęcie, które jest obowiązkowe. Może on zawierać do dwóch linków. Mogą to być linki dofollow lub nofollow. Ty wybierasz. Artykuły można przysyłać w dowolnym, edytowalnym formacie, ale najlepiej w pliku txt z kodowaniem html. Warto też określić tytuł artykułu, ewentualną kategorię i proponowany adres url. To wszystko. 

Ile to kosztuje?

Cena umieszczenia artykułu jest do ustalenia. Zależy od tego, ile wpisów chcesz umieścić. Im więcej, tym cena jednostkowa jest oczywiście niższa. Warto zwrócić uwagę na fakt, że strona nie jest obecna w żadnych systemach sprzedażowych. 

Wiem jak denerwuje brak cennika na stronie, więc powiem, że obecnie ceny zaczynają się od 150 zł za artykuł. Wpis umieszczany jest bezterminowo, do czasu istnienia strony. Nie ma żadnych opłat za przedłużenie w kolejnych latach i nawet jeżeli zostałby takowe wprowadzone, to nie obejmą już dodanych stron. 

Oczywiście wystawiamy faktury!