Kody do 3 sejfów w Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 kody do sejfów

Podczas gry w Modern Warfare 2 możesz znaleźć trzy sejfy. Kryją one akcesoria, które są przydatne podczas rozgrywki. I to niezależnie od tego, na jakim poziomie trudności grasz. Co prawda im wyższy poziom trudności, tym bardziej przydaje się wszystko, co może pomóc podczas rozgrywki. Dlatego warto otwierać te zamknięte sejfy i wyciągać z nich przydatny sprzęt.

Kody do sejfów w Modern Warfare 2

Można te kody znaleźć samodzielnie podczas rozgrywki. Jednak nie każdy ma tyle czasu i zapału, aby to robić. Zresztą niektórzy gracze nie lubią takich zagadek. Zwłaszcza, kiedy grają w strzelankę a nie w grę logiczną. Więc dla wszystkich graczy, którzy chcą otworzyć te zamknięte sejfy i nie mają zamiaru tracić czas na samodzielne szukanie kodów w grze, przygotowaliśmy poniższe zestawienie.

  • Kod do pierwszego sejfu to 02-02-19 – Sejf ten jest obecny w misji 11 El Sin Nombre. Sam sejf znajduje się w pokoju Diego. Kod ten można znaleźć przeszukując pokój.
  • Kod do drugiego sejfu to 10-10-80 – Sejf ten obecny jest w misji 13 Sam. I jest to jeden sejf, z 2 jakie można znaleźć podczas przechodzenia tej misji. Sam sejf znajduje się za drzwiami z umierającym mężczyzną. Trzeba otworzyć drzwi przy pomocy improwizowanego wytrycha (z metalu i sznurka).
  • Kod do trzeciego sejfu to 37-60-80 – Sejf ten obecny jest w misji 13 Sam. I jest to drugi sejf, z 2 jakie są dostępne podczas tej misji. Sam sejf znajduje się w garażu. Natomiast kod do niego skrywa komputer, który można znaleźć w tym garażu.

Te trzy kody do sejfów pozwolą wam przyjemnie grać. Skupić się na eliminacji wrogów i czerpać z gry przyjemność. Oczywiście, jeżeli lubicie zagadki logiczne, to możecie poszukać kodów na własną rękę podczas gry. Jeżeli chcecie poznać dokładną lokalizację sejfów w grze Modern Warfare 2, to możecie znaleźć informacje na ten temat w tym wpisie. Jest tam wiele przydatnych informacji. Są tam także kody do sejfów w Modern Warfare 2, ale te już znacie z tego wpisu.